Rukavice Bauer Supreme S170 SR

AkceVýprodej

-38 %

 

černá červená tmavě modrá tmavě modro-červeno-bílá

2 049 s DPH Běžná cena: 3 299 Kč

Dostupnost

Aktuální skladovou dostupnost zjistíte výběrem konkrétní vlastnosti.

Hodnocení:
Hodnocení 95%
Objednací číslo:
50896
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Rukavice Bauer Supreme S170 SR https://www.bauer.cz/img/produkty/med/254/254501-rukavice-bauer-supreme-s170-2017-50896m.jpg Rukavice Bauer Supreme S170 dokonale a bezpodmínečně zajistí ochranu rukou seniorským ledním hokejistům.
2049 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Jak vybrat velikost rukavic?

Průměrné hodnocení 95.00 % 95%

  • 5 Hvězdiček
  • 4 Hvězdičky
  • 3 Hvězdičky
  • 2 Hvězdičky
  • 1 Hvězdička

94 zakazníků již zakoupilo

100 % zákazníků doporučuje

Hodnotili 4 uživatelé

Rukavice Bauer Supreme S170 nabízí službu poloprofesionálním hokejovým hráčům. Provedení dvojdílného palce se postará o luxusní obratnost a zlepší schopnost pohybu. Systém dvojitých prstů zajišťuje bezchybnou ovladatelnost. Riziko vykloubení palce se limitně blíží nule. Zápěstí a dlaň vyniká skvělým citem během práce s hokejkou.

Stoprocentní ochrana

Vnější materiál obstarává nylon dodávající dlouhověkost. Zasadí se o dlouhou životnost a přináší jim mimořádnou lehkost. Pro absolutní bezpečí a maximální ochranu je přítomna tvarovaná manžeta. Zároveň je ovšem zápěstí volné a rukavice neznemožňují ruce zamýšlený pohyb.

Jako Jack Eichel

Jack Eichel ve výstroji Bauer Supreme

Věděli jste, že tváří hokejové výstroje Bauer Supreme je mimo jiné Jack Eichel? Vyzkoušejte i další části hokejové výstroje pro silové hráče s oblíbenou střelou golfákem.

Více o Bauer Supreme »

TIP: Zamyslete se nad svým stylem hokeje

Jste spíše hokejista s dynamickým stylem hry a nejčastěji střílíte zápěstím? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Vapor »

Jste spíše hokejista, který střelbu i bruslení rád kombinuje? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Nexus »

Úrazům odzvonilo

Během utkání je nemožné se vyvarovat osobním soubojům u mantinelu nebo v rohu kluziště. Rukavice ale myslí na všechno. Existence výplně v podobě husté dvojité pěny tlumí nárazy sekery soupeře. Útroby rukavic obsahují geniální hydrofobní podšívku se schopností výjimečného odvádění vlhkosti. Rychle vyschnou a hráče nebude trápit nepříjemný pocit vlhkosti.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč