Rukavice Bauer Supreme 1S Yth

Akce

-28 %

 

černá

1 549 s DPH Běžná cena: 2 149 Kč

Dostupnost

E-shop: do 3 dnů

Prodejna Brno: do 5 dnů

Prodejna Praha: do 6 dnů

Velikost (palce) 8 palců, barva černá

Hodnocení:
Hodnocení
Objednací číslo:
50902
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Rukavice Bauer Supreme 1S Yth https://www.bauer.cz/img/produkty/med/261/261543-rukavice-bauer-supreme-1s-yth-2017-50886m.jpg Rukavice Bauer Supreme 1S Youth poskytují dobrou ochranu a zásluhou technologie Thermo Max přináší skvělé pohodlí.
1549 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Jak vybrat velikost rukavic?

Rukavice Bauer Supreme 1S Yth z kolekce pro sezonu 2017/2018 jsou ideální volbou pro mladé hokejové naděje, které hledají spolehlivou ochranu před případným seknutím hokejkou. Rukavice pomohou hokejovým talentům naučit se skvělému ovládání hokejky a přináší příjemný pocit při náročné hře.

Základní vlastnosti:

  • Spolehlivá ochrana rukou díky MD pěně
  • Dvoudílná konstrukce prstů pro dobrý úchop
  • Materiál Thermo Max pro příjemný pocit
  • Dokonale padnou zásluhou anatomického tvaru
  • Jemná kůže Nash přináší dobrý cit pro puk

Spolehlivá ochrana

Rukavice poskytují hráči spolehlivou ochranu, a tak můžete jít do každého souboje naplno. V rukavicích se nachází měkká MD pěna, která snižuje bolest případného seknutí hokejkou. Povrch rukavic pokrývají materiály strečový nylon a síťovina, na kterých se škrábnutí objeví opravdu výjimečně a rukavice nic nezničí.

Jako Jack Eichel

Jack Eichel ve výstroji Bauer Supreme

Věděli jste, že tváří hokejové výstroje Bauer Supreme je mimo jiné Jack Eichel? Vyzkoušejte i další části hokejové výstroje pro silové hráče s oblíbenou střelou golfákem.

Více o Bauer Supreme »

TIP: Zamyslete se nad svým stylem hokeje

Jste spíše hokejista s dynamickým stylem hry a nejčastěji střílíte zápěstím? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Vapor »

Jste spíše hokejista, který střelbu i bruslení rád kombinuje? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Nexus »

Volnost pohybu

Pro každého hráče je důležité dobré držení hole a hlavně, aby mohl rychle manipulovat s hokejkou. Dvoudílná konstrukce prstů umožňuje hráči snadný pohyb ruky. Konstrukce Ergo v oblasti palce přináší výborný úchop hokejky, ale zároveň omezuje ohýbání prstu.

Odvod vlhkosti a antibakteriální úprava

Na výrobu výstelky byl použit kvalitní materiál Bauer Thermo Max. Výstelka je velmi měkká a příjemná na dotek. Svým složením účinně odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu. Výstelka má antibakteriální úpravu, která působí preventivně proti vzniku nežádoucích bakterií a redukuje tvorbu zápachu.

Jako v bavlnce

Anatomický tvar rukavice zajistí, že vám dokonale padnou na ruce a dodají jistotu v ovládání hole. Dlaň pokrývá tmavě šedá kůže Nash s černým překryvem, která poskytuje daleko lepší cit pro puk. Díky dobrému držení hole se mladé hokejové naděje rychleji naučí práci s pukem.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč