Plexi Bauer PRO Straight CE

Akce

-21 %

 

1 499 s DPH Běžná cena: 1 899 Kč

Dostupnost

E-shop: do 2 dnů

Prodejna Brno: do 4 dnů

Prodejna Praha: do 5 dnů

Hodnocení:
Hodnocení 100%
Objednací číslo:
50878
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Plexi Bauer PRO Straight CE https://www.bauer.cz/img/produkty/med/254/254509-plexi-bauer-pro-straight-ce-50878m.jpg Plexi Bauer PRO Straight CE představuje hokejovou pomůcku. Disponuje profesionálními parametry a geniálními vlastnostmi.
1499 CZK New

Plexi Bauer PRO Straight CE představuje profesionální ochranu ledním hokejistům. Byla vyvinuta pro seniorské hráče nejrychlejší kolektivní hry na planetě. Plexi je odolné, pevné a neznemožňuje viditelnost za žádných okolností. Již od nasazení spolehlivě slouží a poskytuje extrémní ochranu, bezpečnost a kýžený pocit jistoty a neohroženosti.

Obraz hry jako na dlani

Disponuje širokým repertoárem technologických vychytávek a podpůrných vlastností. Výkonnost hráče podporuje technická výbava zabraňující zamlžování plexi. Vzhledem k tomu nehrozí omezení nebo ztráta viditelnosti a schopnosti vnímat hru.

Bez šrámů opustí hokejové kolbiště

Plexi není jen odolné, ale zcela imunní proti nárazům v kontaktních soubojích s protihráči. Vydrží a snese nepříjemné dopady a zásahy holí nebo jinou částí výstroje v nešizeném nasazení hry. Poškrábání již nemá šanci, k čemuž přispívá další inteligentní technologie umístěna vně. Plexi je lehké a pohodlné. Příjemně se nosí. Těší se kolosální spokojenosti elitních hokejistů.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč