V hokeji záleží i na sebemenším okamžiku a na tom, jak ho hráči využijí. Každý moment je příležitost ke zlepšení. Příležitost zazářit.Pomáháme hokejovým hráčům zářit a užívat si hru naplno už po více než 85 let. Snažíme se, aby ze sebe mohli při hře vydat to nejlepší.

Bauer

Za celou dobu, co jsme na trhu, neustále produkty vylepšujeme, aby vám sloužily co nejlépe. Jako první jsme přišli s konceptem kompletní brusle a neustále vyvíjíme nové technologie pro ten nejlepší zážitek z hokeje.

Proto dnes naprostá většina hráčů v nejlepších soutěžích světa i v naší extralize používá hokejové vybavení značky Bauer.

Množství hráčů s vybavením Bauer
 BrusleHokejky
NHL91 %52 %
KHL95 %48 %
Česká extraliga87 %50 %
Historie značky Bauer

1927

Historie značky Bauer sahá až do roku 1927. Až do této doby je pojem brusle chápaný pouze jako ocelový nůž vlastnoručně přibitý ke spodní části boty. Bauer přichází s naprosto odlišným konceptem kompletní brusle s mnoha vylepšeními a představuje botu trvale spojenou s nožem.

1969

V roce 1969 představuje Bauer brusle s názvem SUPREME 91. V té době už značka spolupracuje s několika profesionálními hokejisty, kterými jsou například Bobby Orr nebo Bobby Hull.

1975

V tomto roce značka přichází s novým a vylepšeným nožem s názvem TUUK. Kombinace kvalitních materiálů a ostří nože si okamžítě nachází své obdivovatele.

1981

Světlo světa spatřuje brusle SUPREME CUSTOM 100, která dodnes patří mezi světovou elitu mezi bruslemi.

1997

Klíčový rok pro značku Bauer. Brusle VAPOR je nejlehčí a technologicky nejpokrokovější brusle od roku 1993. Tento benjamín zajišťuje značce tu nejvyšší příčku na trhu. V tomto roce Bauer přichází s novým produktem. Helma 5000 je první u které je použitá pěna dvojí hustoty.

2002

Na led přichází brusle VAPOR XX. Revoluční veleúspěšná brusle, kterou nosí 125 hráčů NHL a oblíbená je i mezi amatérskými hráči a širokou veřejností.

2005

Značka uvádí na trh nový produkt. Hokejka VAPOR XXX je první svého druhu. Technologicky navržená z jednoho kusu (one-piece). Zdokonalený způsob ohýbání spolu s novou technologií umožňuje hráči přesměrovat víc energie do střely.

2009

Odkoupením významných značek posiluje Bauer svoji pozici na hokejovém trhu a uznávané jméno teď nosí i značky NIKE BAUER a Mission-ITECH.

V současné době patří Bauer mezi světovou elitu a je uznávanou značkou i mezi hráči NHL.

Poradíme vám

Informační linka po-pá: 8–16:30 hodin

Vendy
Vendy
Nikča
Nikča

přihlaste se Košík: 0 Kč