Nákrčník Bauer Vapor Clavicle Protector SR

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Nákrčník Bauer Vapor Clavicle Protector SRPopis

d

Nákrčník Bauer Vapor Clavicle Protector SR poskytuje široký repertoár vychytávek a ochrany seniorským hokejovým hráčům. Nákrčník je vhodný pro hráče s obvodem krku 34–39 cm.

Rozšířená ochrana

Nákrčník se dokonale postará o bezpečí krku, ale i klíčních kostí díky prodlouženým křidélkům. Aby nikde nic netlačilo a mohli jste se nerušeně pohybovat po ledové ploše, oceníte ergonomický střih, který pohodlně padne kolem krku, neodstává, ani nelimituje ve hře.

Dokonalé ochranné vlastnosti

V oblasti výstroje získává hráč vynikající ochranu zásluhou technologie Aerolite, která spolehlivě chrání důležité orgány lidského těla. Navíc snižuje celkovou hmotnost výstroje, a to jistě ocení každý hráč.

Odvod vlhkosti a antibakteriální úprava

Na výrobu výstelky byl použit kvalitní materiál Bauer Thermo Max. Výstelka je velmi měkká a příjemná na dotek. Svým složením účinně odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu. Výstelka má antibakteriální úpravu, která působí preventivně proti vzniku nežádoucích bakterií a redukuje tvorbu zápachu.

(Ne)mějte toho po krk

Spolehlivě vytváří optimální podmínky pro absolutní pohodlí a bezpečí krčním partiím nositele. Vyznačuje se lehkostí a extrémní odolností. Tlumí nárazy, nezpůsobuje otřesy a odvádí vždy stoprocentní práci.

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

Gatorade

Nápoje a doplňky stravy od firmy Gatorade jsou vyvíjeny pro maximální výkon při každé sportovní aktivitě.


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč