Nákrčník Bauer Vapor Clavicle Protector SR

Akce

-25 %

 

899 s DPH Běžná cena: 1 199 Kč

Dostupnost

E-shop: do 3 dnů

Prodejna Brno: do 5 dnů

Prodejna Praha: do 6 dnů

Hodnocení:
Hodnocení
Objednací číslo:
51117
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Nákrčník Bauer Vapor Clavicle Protector SR https://www.bauer.cz/img/produkty/med/268/268381-nakrcnik-bauer-vapor-clavicle-protector-sr-51117m.jpg Nákrčník Bauer Vapor Clavicle Protector SR poskytuje oporu a ochranu. Odolává vnějším podnětům a posiluje výkonnost.
899 CZK New

Nákrčník Bauer Vapor Clavicle Protector SR poskytuje široký repertoár vychytávek a ochrany seniorským hokejovým hráčům. Nákrčník je vhodný pro hráče s obvodem krku 34–39 cm.

Rozšířená ochrana

Nákrčník se dokonale postará o bezpečí krku, ale i klíčních kostí díky prodlouženým křidélkům. Aby nikde nic netlačilo a mohli jste se nerušeně pohybovat po ledové ploše, oceníte ergonomický střih, který pohodlně padne kolem krku, neodstává, ani nelimituje ve hře.

Dokonalé ochranné vlastnosti

V oblasti výstroje získává hráč vynikající ochranu zásluhou technologie Aerolite, která spolehlivě chrání důležité orgány lidského těla. Navíc snižuje celkovou hmotnost výstroje, a to jistě ocení každý hráč.

Odvod vlhkosti a antibakteriální úprava

Na výrobu výstelky byl použit kvalitní materiál Bauer Thermo Max. Výstelka je velmi měkká a příjemná na dotek. Svým složením účinně odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu. Výstelka má antibakteriální úpravu, která působí preventivně proti vzniku nežádoucích bakterií a redukuje tvorbu zápachu.

(Ne)mějte toho po krk

Spolehlivě vytváří optimální podmínky pro absolutní pohodlí a bezpečí krčním partiím nositele. Vyznačuje se lehkostí a extrémní odolností. Tlumí nárazy, nezpůsobuje otřesy a odvádí vždy stoprocentní práci.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč