Maska Bauer Street NME Yth

Akce

-26 %

 

2 289 s DPH Běžná cena: 3 099 Kč

Dostupnost

E-shop: do 2 dnů

Prodejna Brno: do 4 dnů

Prodejna Praha: do 5 dnů

barva USA

Hodnocení:
Hodnocení
Objednací číslo:
31989
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Maska Bauer Street NME Yth https://www.bauer.cz/img/produkty/med/133/133075-maska-bauer-street-nme-zak-m.jpg Žákovská hokejbalová maska pro malé brankáře je odolná, extrémně lehká a má kvalitní pěnové polstrování.
2289 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Odolnost, trvanlivost a nízká hmotnost

Hokejbalová brankářská maska Bauer Street NME žák je určena pro pravidelné žákovské hobby brankáře a náročné amatéry, kteří hledají maximální ochranu a pohodlí. Odolná extrémně lehká konstrukce s kvalitním vnitřním pěnovým polstrováním a atraktivním designem.

Maska je vhodná pro obvod hlavy 48–57 cm.

Maska je vyrobena z kvalitní polykarbonátové směsi s ještě větší odolností, trvanlivostí a nízkou hmotností. Polykarbonát je velice pružný a odolný proti prasknutí.

Maska není vhodná na lední hokej! Snese pouze rány plastovým pukem a pěnovým míčkem.

Spolehlivá ochrana

Při výrobě byl kladen důraz na maximální komfort, který zajišťuje skvěle padnoucí maska, díky optimálnímu tvarování a měkkému polstrování v oblasti tváří, které udržuje masku ve správné poloze a dokonale chrání obličej.

Komfortní výstelka

Kvalitní vnitřní pěnové polstrování dokáže absorbovat nárazovou energii a snižuje riziko úrazu na minimum. Výstelka vytváří maximální komfort, takže se hráč může plně soustředit na hru.

Dokonalý výhled

Konstrukce drátů umožnila zúžení profilu z čelního pohledu a zajišťuje tak lepší výhled a periferní vidění. Uvnitř masky je pásek pro opření čela.

Jisté upevnění

Díky pětibodovému páskovému upínání, které se nachází na zadním dílu, si můžete přizpůsobit velikost masky tak, aby co nejlépe seděla.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč