Maska Bauer NME 4 Yth

AkceVýprodej

-28 %

 

bílá

2 599 s DPH Běžná cena: 3 599 Kč

Dostupnost

E-shop: POSLEDNÍ KUS

Prodejna Brno: 27.5.

Prodejna Praha: 29.5.

barva bílá

Hodnocení:
Hodnocení 100%
Objednací číslo:
51096
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Maska Bauer NME 4 Yth https://www.bauer.cz/img/produkty/med/259/259796-maska-bauer-nme-4-yth-51096cernam.jpg Maska Bauer NME 4 Yth ochrání hlavu a krk žákovských hokejových gólmanů. Přinese profesionální ochranu i komfort.
2599 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Maska Bauer NME 4 Yth je model hokejové masky žákovských hokejových brankářů. Poskytne maximální ochranu a bezpečnostní servis gólmanům. Taška na masku je součástí balení. Jako bonus navíc výrobce přibalil i potítko.

Základní vlastnosti

  • skořepina je ze speciálního polykarbonátu LEXAN EXL
  • měkká pěnová výstelka s dvojí hustotou chrání před nárazy
  • odolnost mřížky zvyšuje uhlíková ocel

Jim Carrey zezelená závistí

Jedná se o moderní a vysoce poptávaný kousek brankářské výstroje. Nejpasivnější, ale nejklíčovější personální článek na ledě má nárok cítit se příjemně a pohodlně. Maska plní nepřeberný repertoár funkcí a vyniká podpůrnými a profesionálními parametry. Neomezuje výhled a její nositel bude mít sportovní dění před sebou vždy jako na dlani.

Pohodlí, které stoupne do hlavy

Téměř celoplošné zastoupení vystýlky ve vnitřní části brankářské helmy podpoří luxusní a příjemný pocit. Po celých šedesát minut plus dávku případného prodloužení nehrozí ztráta komfortu bezpečí. Gólman se může na kvalitní a odolnou výbavu stoprocentně spolehnout.

 

Zlomit lze odpor soupeře, nikoli struny

Pevné a silné dráty posílí pocit jistoty a neohroženosti. Obavy a strach z ohrožení zdraví nejsou tématem. Maska je vysoce odolná a je imunní proti dělovým nárazům letícího kotouče. Se samozřejmostí sobě vlastí odolá atakům i bezohlednému dohrání útočných akcí soupeře. Skvěle drží na hlavě, neomezuje v pohybu a podpoří výkon.

Maska je vhodná pro obvod hlavy 48,5–53 cm.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč