Maska Bauer NME 4 Wall Yth

NovinkaDoprava zdarma

-15 %

 

červená

5 269 s DPH Běžná cena: 6 199 Kč

Dostupnost

E-shop: do 3 dnů

Prodejna Brno: do 5 dnů

Prodejna Praha: do 6 dnů

barva červená

Hodnocení:
Hodnocení
Objednací číslo:
51102
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Maska Bauer NME 4 Wall Yth https://www.bauer.cz/img/produkty/med/256/256217-maska-bauer-nme-4-wall-yth-51100cervenam.jpg Maska Bauer NME 4 Wall Yth ochrání hlavu a krk žákovských hokejových gólmanů. Přinese profesionální ochranu i komfort.
5269 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Maska Bauer NME 4 Wall Yth je model hokejové masky žákovských hokejových brankářů. Poskytne maximální ochranu a bezpečnostní servis neelitním gólmanům.

Jim Carrey zezelená závistí

Jedná se o moderní a vysoce poptávaný kousek brankářské výstroje. Nejpasivnější, ale nejklíčovější personální článek na ledě má nárok cítit se příjemně a pohodlně. Maska plní nepřeberný repertoár funkcí a vyniká podpůrnými a profesionálními parametry. Neomezuje výhled a její nositel bude mít sportovní dění před sebou vždy jako na dlani.

Pohodlí, které stoupne do hlavy

Téměř celoplošné zastoupení vystýlky ve vnitřní části brankářské helmy podpoří luxusní a příjemný pocit. Po celých šedesát minut plus dávku případného prodloužení nehrozí ztráta komfortu bezpečí. Gólman se může na kvalitní a odolnou výbavu stoprocentně spolehnout.

Zlomit lze odpor soupeře, nikoli struny

Pevné a silné dráty posílí pocit jistoty a neohroženosti. Obavy a strach z ohrožení zdraví nejsou tématem. Maska je vysoce odolná a je imunní proti dělovým nárazům letícího kotouče. Se samozřejmostí sobě vlastí odolá atakům i bezohlednému dohrání útočných akcí soupeře. Skvěle drží na hlavě, neomezuje v pohybu a podpoří výkon.

Maska je vhodná pro obvod hlavy 48,5–53 cm.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč