Maska Bauer NME 4 SR

NovinkaDoprava zdarma

-15 %

 

bílá

4 589 Kč s DPH Běžná cena: 5 399 Kč

Dostupnost

E-shop: POSLEDNÍ KUS

Prodejna Brno: zítra

Prodejna Praha: 23.10.

barva bílá

Hodnocení:
Hodnocení 100%
Objednací číslo:
51094
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Maska Bauer NME 4 SR https://www.bauer.cz/img/produkty/med/259/259804-maska-bauer-nme-4-sr-51096cernam.jpg Maska Bauer NME 4 SR ochrání hlavu a krk seniorských hokejových gólmanů. Přinese profesionální ochranu i komfort.
4589 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Maska Bauer NME 4 SR je model hokejové masky seniorských hokejových brankářů. Poskytne maximální ochranu a bezpečnostní servis elitním gólmanům.

Jim Carrey zezelená závistí

Jedná se o moderní a vysoce poptávaný kousek brankářské výstroje. Nejpasivnější, ale nejklíčovější personální článek na ledě má nárok cítit se příjemně a pohodlně. Maska plní nepřeberný repertoár funkcí a vyniká podpůrnými a profesionálními parametry. Neomezuje výhled a její nositel bude mít sportovní dění před sebou vždy jako na dlani.

Pohodlí, které stoupne do hlavy

Téměř celoplošné zastoupení vystýlky ve vnitřní části brankářské helmy podpoří luxusní a příjemný pocit. Po celých šedesát minut plus dávku případného prodloužení nehrozí ztráta komfortu bezpečí. Gólman se může na kvalitní a odolnou výbavu stoprocentně spolehnout.

Zlomit lze odpor soupeře, nikoli struny

Pevné a silné dráty posílí pocit jistoty a neohroženosti. Obavy a strach z ohrožení zdraví nejsou tématem. Maska je vysoce odolná a je imunní proti dělovým nárazům letícího kotouče. Se samozřejmostí sobě vlastí odolá atakům i bezohlednému dohrání útočných akcí soupeře. Skvěle drží na hlavě, neomezuje v pohybu a podpoří výkon.

Maska je vhodná pro obvod hlavy 56–59,5 cm.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč