Maska Bauer NME 4 King Yth

NovinkaDoprava zdarma

-15 %

 

5 269 Kč s DPH Běžná cena: 6 199 Kč

Dostupnost

E-shop: POSLEDNÍ KUS

Prodejna Brno: 22.1.

Prodejna Praha: 22.1.

barva Los Angeles Kings

Hodnocení:
Hodnocení
Objednací číslo:
51099
Výrobce:
Bauer

Porovnat Vytisknout

Maska Bauer NME 4 King Yth https://www.bauer.cz/img/produkty/med/256/256205-maska-bauer-nme-4-king-yth-51099m.jpg Maska Bauer NME 4 King Yth ochrání hlavu a krk žákovských hokejových gólmanů. Přinese profesionální ochranu i komfort.
5269 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Maska Bauer NME 4 King Yth je model hokejové masky žákovských hokejových brankářů. Poskytne maximální ochranu a bezpečnostní servis neelitním gólmanům.

Jim Carrey zezelená závistí

Jedná se o moderní a vysoce poptávaný kousek brankářské výstroje. Nejpasivnější, ale nejklíčovější personální článek na ledě má nárok cítit se příjemně a pohodlně. Maska plní nepřeberný repertoár funkcí a vyniká podpůrnými a profesionálními parametry. Neomezuje výhled a její nositel bude mít sportovní dění před sebou vždy jako na dlani.

Pohodlí, které stoupne do hlavy

Téměř celoplošné zastoupení vystýlky ve vnitřní části brankářské helmy podpoří luxusní a příjemný pocit. Po celých šedesát minut plus dávku případného prodloužení nehrozí ztráta komfortu bezpečí. Gólman se může na kvalitní a odolnou výbavu stoprocentně spolehnout.

Zlomit lze odpor soupeře, nikoli struny

Pevné a silné dráty posílí pocit jistoty a neohroženosti. Obavy a strach z ohrožení zdraví nejsou tématem. Maska je vysoce odolná a je imunní proti dělovým nárazům letícího kotouče. Se samozřejmostí sobě vlastní odolá atakům i bezohlednému dohrání útočných akcí soupeře. Skvěle drží na hlavě, neomezuje v pohybu a podpoří výkon.

Maska je vhodná pro obvod hlavy 48,5–53 cm.

530 503 100 infolinka po - pá 8:00 - 17:00

přihlaste se Košík: 0 Kč