Lokty Bauer Supreme S190 SR

AkceVýprodej

-30 %

 

1 949 s DPH Běžná cena: 2 799 Kč

Dostupnost

E-shop: POSLEDNÍ KUS

Prodejna Brno: zítra

Prodejna Praha: 24.1.

velikost M

Hodnocení:
Hodnocení
Objednací číslo:
50941
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Lokty Bauer Supreme S190 SR https://www.bauer.cz/img/produkty/med/260/260163-lokty-bauer-supreme-s190-sr-2017-50941m.jpg Lokty Bauer Supreme S190 SR poskytují nejvyšší stupeň ochrany loktů seniorských hokejistů.
1949 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Jak vybrat velikost?

Lokty Bauer Supreme S190 SR 2017 představuje špičkovou hokejovou výbavu. Spolehlivě plní funkci stoprocentní a bezpodmínečné ochrany loktů seniorských ledních hokejistů. (Polo)profesionálové si brzy uvědomí genialitu bezchybné výstroje.

Opanují souboje, ochrání zdraví

Lokty vynikají skvělou tělesnou adaptabilitou. Dokonalé provedení a tvar zajistí prvotřídní bezpečí a měkké zázemí loketním kloubům. Poskytují profesionální ochranu a oporu zranitelným loktům náchylných k úrazovým peripetiím. Jsou nastavitelné a vyhoví požadavkům každého nositele.

Jako Jack Eichel

Jack Eichel ve výstroji Bauer Supreme

Věděli jste, že tváří hokejové výstroje Bauer Supreme je mimo jiné Jack Eichel? Vyzkoušejte i další části hokejové výstroje pro silové hráče s oblíbenou střelou golfákem.

Více o Bauer Supreme »

TIP: Zamyslete se nad svým stylem hokeje

Jste spíše hokejista s dynamickým stylem hry a nejčastěji střílíte zápěstím? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Vapor »

Jste spíše hokejista, který střelbu i bruslení rád kombinuje? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Nexus »

Nandat na tělo, pak soupeřům

Systém upínaní a celkový proces aplikace na místo určení je velmi snadný, rychlý a pohodlný. Výbava disponuje třemi pásky. Jsou snadno ovladatelné a nepřipustí sebemenší náznak povolení nebo posunutí. S vydatnou pomocí geniální pěny zneutralizují nárazy a bez úhony odolají nepříjemným soubojům.

Odvod vlhkosti a antibakteriální úprava

Na výrobu výstelky byl použit kvalitní materiál Bauer Thermo Max. Výstelka je velmi měkká a příjemná na dotek. Svým složením účinně odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu. Výstelka má antibakteriální úpravu, která působí preventivně proti vzniku nežádoucích bakterií a redukuje tvorbu zápachu.

Účinné tlumení nárazů

Značka Bauer nabízí v tomto modelu exkluzivní materiál Bauer PORON® XRD™, který dokáže pohltit energii nárazu. Super lehký a odolný materiál okamžitě pohltí i ve vysoké rychlosti energii vzniklou nárazem. Materiál je vložen na nejvíce exponovaných místech mezi dvěma vrstvami pěnových materiálů, které s touto technologií poskytují vynikající absorpci nárazu.

Bauer Poron XRD

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč