Lokty Bauer Supreme S170 SR

AkceVýprodej

-31 %

 

1 249 s DPH Běžná cena: 1 799 Kč

Dostupnost

Aktuální skladovou dostupnost zjistíte výběrem konkrétní vlastnosti.

Hodnocení:
Hodnocení 98%
Objednací číslo:
50950
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Lokty Bauer Supreme S170 SR https://www.bauer.cz/img/produkty/med/260/260177-lokty-bauer-supreme-s170-sr-2017-50950m.jpg Lokty Bauer Supreme S170 SR poskytují nejvyšší stupeň ochrany loktů seniorských hokejistů.
1249 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Jak vybrat velikost?

Průměrné hodnocení 97.50 % 98%

  • 5 Hvězdiček
  • 4 Hvězdičky
  • 3 Hvězdičky
  • 2 Hvězdičky
  • 1 Hvězdička

75 zakazníků již zakoupilo

100 % zákazníků doporučuje

Hodnotilo 8 uživatelů

Lokty Bauer Supreme S170 SR představují špičkovou hokejovou výbavu za rozumnou cenu. Spolehlivě chrání lokty seniorských ledních hokejistů. Amatéři a (polo)profesionálové si brzy uvědomí genialitu bezchybné výstroje.

Opanují souboje, ochrání zdraví

Vynikají bezprostřední tělesnou adaptabilitou. Dokonalé provedení a tvar zajistí prvotřídní bezpečí a měkké zázemí kloubům. Poskytují výbornou ochranu a oporu zranitelným loktům náchylných k úrazům. Jsou nastavitelné a vyhoví požadavkům každého nositele.

Buďte ve své kůži

Výstelka je opatřená technologii 37.5™ . Ta opravdu rychle odpařuje pot a suší tkaninu. Udržuje tělo v tělesné teplotě i při největší námaze. Nezapotíte se a nepřehřejete se. Chrániče s technologií 37.5™ se chovají jako vaše druhá kůže.

Jako Jack Eichel

Jack Eichel ve výstroji Bauer Supreme

Věděli jste, že tváří hokejové výstroje Bauer Supreme je mimo jiné Jack Eichel? Vyzkoušejte i další části hokejové výstroje pro silové hráče s oblíbenou střelou golfákem.

Více o Bauer Supreme »

TIP: Zamyslete se nad svým stylem hokeje

Jste spíše hokejista s dynamickým stylem hry a nejčastěji střílíte zápěstím? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Vapor »

Jste spíše hokejista, který střelbu i bruslení rád kombinuje? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Nexus »

Nandat na tělo, pak soupeřům

Systém upínaní a celkový proces aplikace na místo určení je velmi snadný, rychlý a pohodlný. Disponuje třemi pásky. Jsou snadno ovladatelné a nepřipustí sebemenší náznak povolení nebo posunutí. S vydatnou pomocí MD pěny zneutralizují nárazy a bez úhony odolají nepříjemným soubojům.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč