Lokty Bauer Supreme S170 Junior

AkceVýprodej

-36 %

 

989 s DPH Běžná cena: 1 549 Kč

Dostupnost

E-shop: POSLEDNÍ KUS

Prodejna Brno: zítra

Prodejna Praha: 25.3.

velikost L

Hodnocení:
Hodnocení 87%
Objednací číslo:
50951
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Lokty Bauer Supreme S170 Junior https://www.bauer.cz/img/produkty/med/260/260179-lokty-bauer-supreme-s170-junior-2017-50950m.jpg Lokty Bauer Supreme S170 Junior poskytují nejvyšší stupeň ochrany loktů juniorských hokejistů.
989 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Jak vybrat velikost?

Průměrné hodnocení 86.67 % 87%

  • 5 Hvězdiček
  • 4 Hvězdičky
  • 3 Hvězdičky
  • 2 Hvězdičky
  • 1 Hvězdička

19 zakazníků již zakoupilo

83 % zákazníků doporučuje

Hodnotilo 6 uživatelů

Lokty Bauer Supreme S170 Junior představují špičkovou hokejovou výbavu. Spolehlivě plní funkci stoprocentní a bezpodmínečné ochrany loktů juniorských ledních hokejistů. Amatéři a (polo)profesionálové si brzy uvědomí genialitu bezchybné výstroje.

Opanují souboje, ochrání zdraví

Pyšní se výbornou schopností symetrického designu. Vynikají bezprostřední tělesnou adaptabilitou. Dokonalé provedení a tvar zajistí prvotřídní bezpečí a měkké zázemí kloubům. Poskytují profesionální ochranu a oporu zranitelným loktům náchylným k úrazovým peripetiím. Jsou nastavitelné a vyhoví požadavkům každého nositele.

Jako Jack Eichel

Jack Eichel ve výstroji Bauer Supreme

Věděli jste, že tváří hokejové výstroje Bauer Supreme je mimo jiné Jack Eichel? Vyzkoušejte i další části hokejové výstroje pro silové hráče s oblíbenou střelou golfákem.

Více o Bauer Supreme »

TIP: Zamyslete se nad svým stylem hokeje

Jste spíše hokejista s dynamickým stylem hry a nejčastěji střílíte zápěstím? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Vapor »

Jste spíše hokejista, který střelbu i bruslení rád kombinuje? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Nexus »

Nandat na tělo, pak soupeřům

Systém upínaní a celkový proces aplikace na místo určení je velmi snadný, rychlý a pohodlný. Disponuje třemi pásky. Jsou snadno ovladatelné a nepřipustí sebemenší náznak povolení nebo posunutí. S vydatnou pomocí MD pěny zneutralizují nárazy a bez úhony odolají nepříjemným soubojům.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč