Lapačka Bauer Vapor X900 SR

AkceVýprodejDoprava zdarma

-27 %

 

bílo-tmavě modrá

5 299 s DPH Běžná cena: 7 299 Kč

Dostupnost

E-shop: POSLEDNÍ KUS

Prodejna Brno: zítra

Prodejna Praha: zítra

ostatní vlastnost na levou ruku (normální gard), barva bílo-tmavě modrá

Hodnocení:
Hodnocení 100%
Objednací číslo:
51072
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Lapačka Bauer Vapor X900 SR https://www.bauer.cz/img/produkty/med/259/259849-lapacka-bauer-vapor-x900-sr-51072m.jpg Lapačka Bauer Vapor X900 SR je brilantní výbavou amatérských a (polo)profesionálních hokejových brankářů.
5299 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Lapačka Bauer Vapor X900 SR poptává seniorské gólmany amatérské a (polo)profesionální úrovně. Brankář již nebude mezi třemi tyčemi působit jako lapač prachu, nýbrž jako spasitel a hrdina. S revoluční lapačkou se promění v neprostupnou zeď a neproniknutelnou pevnost.

Lehoučká jako vánek, rychlá jako orkán

Výbava disponuje výjimečnou lehkostí zajišťující pohodlné chytání v brankovém prostoru. Koš tvořící tělo lapačky je dostatečně hluboký, vyniká nejlepším možným tvarem a provedením pro zastavení nepovolaných puků. Někteří brankáři jsou zvyklí rozehrávat kotouč ihned po zadržení pryže ve výstroji. Takovému způsobu zrychlení, nezdržování a nepřerušování hry je lapačka nakloněna.

Odvod vlhkosti a antibakteriální úprava

Na výrobu výstelky byl použit kvalitní materiál Bauer Thermo Max. Výstelka je velmi měkká a příjemná na dotek. Svým složením účinně odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu. Výstelka má antibakteriální úpravu, která působí preventivně proti vzniku nežádoucích bakterií a redukuje tvorbu zápachu.

Protihráčův ko(to)uč neuspěje

Umožní nekouskovat zbytečně utkání, zachovat jeho plynulost a udržet původní tempo bleskurychlým vysypáním kotouče. Zdatně zabraňuje samovolnému vypadnutí a vyklouznutí a poskytuje oporu a spolehlivost strážci hokejové svatyně. Upevnění a ukotvení nikdy nebylo snazší a rychlejší.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč