Kalhoty Bauer Supreme 1S Junior

AkceVýprodej

-24 %

 

tmavě modrá

2 979 s DPH Běžná cena: 3 899 Kč

Dostupnost

E-shop: POSLEDNÍ KUS

Prodejna Brno: zítra

Prodejna Praha: 25.3.

barva tmavě modrá, velikost XL

Hodnocení:
Hodnocení 100%
Objednací číslo:
50906
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Kalhoty Bauer Supreme 1S Junior https://www.bauer.cz/img/produkty/med/260/260126-kalhoty-bauer-supreme-1s-junior-2017-50906m.jpg Hokejové kalhoty nabité špičkovými technologiemi poskytují ochranu na vysoké úrovni a zároveň kvalitní materiály přináší pohodlí.
2979 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Jak vybrat velikost kalhot?

Hrajte beze strachu

Kalhoty Bauer Supreme 1S JR z kolekce pro sezonu 2017/2018 jsou ideální volbou pro hokejisty juniorských kategorií, kteří hrají na vysoké úrovni. Špičkové technologie poskytují maximální míru ochrany a zásluhou prodyšného materiálu také skvělé pohodlí během náročného utkání. Kalhoty z kvalitního materiálu nic nezničí.

Základní vlastnosti:

  • Páteř: Curv composite s pěnou HD
  • Ledviny: tvarovaná MD pěna s PE vložkou
  • Pas: MD pěna
  • Kyčel: tvarovaná MD pěna
  • Stehno: Curv composite a Powerlite pro špičkovou ochranu
  • Vnější materiál kalhot tvoří nylonová vrstva 840 D
  • Technologie FleXorb pohlcuje energii tvrdých nárazů

Zdraví na prvním místě

Kalhoty poskytují maximální ochranu ve všech bolestivých a zraněním ohrožených místech. Kvalitní materiál Curv composite s pěnou HD udržují v bezpečí páteř. Ohroženou oblast ledvin spolehlivě chrání tvarovaná MD pěna s PE vložkou. Kvalitní technologie v oblasti stehen vám umožní bez starostí padat do tvrdých střel.

Jako Jack Eichel

Jack Eichel ve výstroji Bauer Supreme

Věděli jste, že tváří hokejové výstroje Bauer Supreme je mimo jiné Jack Eichel? Vyzkoušejte i další části hokejové výstroje pro silové hráče s oblíbenou střelou golfákem.

Více o Bauer Supreme »

TIP: Zamyslete se nad svým stylem hokeje

Jste spíše hokejista s dynamickým stylem hry a nejčastěji střílíte zápěstím? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Vapor »

Jste spíše hokejista, který střelbu i bruslení rád kombinuje? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Nexus »

Zvýšená ochrana

Materiál Curv composite poskytuje po celé své ploše maximální ochranu před tvrdými střelami, nárazy do mantinelu i případným seknutím hokejky. Technologie od značky Bauer ubírá výstroji na hmotnosti, ale naopak účinnost ochrany zvyšuje. Hokejista jistě ocení každý gram z celkové váhy dolů.

Skvělé rozptýlení nárazů

Lehká tvarovatelná pěna Powerlite spolehlivě rozptyluje nárazy na velkou plochu, a tak snižuje bolest a riziko možného zranění. Zásluhou technologie Powerlite chránič skvěle obklopí část těla každého hráče a poskytne skvělé pohodlí během náročných hokejových zápasů.

Volnost pohybu

Pro hokejisty je důležité, aby je výstroj žádným způsobem neovlivňovala v pohybu. Anatomický tvar kalhot značky Bauer zajistí, aby kalhoty hráči dokonale padly na nohy a společně s pružnou tkaninou v ochranných panelech umožní přirozený a volný pohyb na ledě.  

Buďte ve své kůži

Výstelka je opatřená technologii 37.5™ . Ta opravdu rychle odpařuje pot a suší tkaninu. Udržuje tělo v tělesné teplotě i při největší námaze. Nezapotíte se a nepřehřejete se. Chrániče s technologií 37.5™ se chovají jako vaše druhá kůže.

Dokonale se přizpůsobí

Nový systém Bauer Extension Fit System umožní prodloužení délky kalhot. Hráč si může pouhým přecvaknutím knoflíků během chvíle přizpůsobit délku kalhot podle své potřeby. Sami si zvolíte podmínky, které vám vyhovují, a tak si zajistíte skvělé pohodlí během každého zápasu.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč