Holeně Bauer Supreme S170 Yth

AkceVýprodej

-28 %

 

719 s DPH Běžná cena: 999 Kč

Dostupnost

E-shop: do 2 dnů

Prodejna Brno: do 4 dnů

Prodejna Praha: do 5 dnů

Velikost (palce) 8 palců

Hodnocení:
Hodnocení 100%
Objednací číslo:
50955
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Holeně Bauer Supreme S170 Yth https://www.bauer.cz/img/produkty/med/260/260187-holene-bauer-supreme-s170-yth-2017-50955m.jpg Holeně Bauer Supreme S170 Yth 2017 jsou nejlepší možnou ochranou holení žákovských hokejových (polo)profesionálů.
719 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Jak vybrat velikost?

Holeně Bauer Supreme S170 Yth 2017 poskytují bohatý servis elitním žákovským hráčům ledního hokeje.

Opanuje souboje, předejde úrazům

Pozvednou bezpečnost dolní končetiny do maximálních hodnot. Vytváří spolehlivou a neomezující oporu, ochranu a funkční službu bruslařům s hokejkou i bez ní. Zasadí o podporu pohybové dovednosti nad rámec bezpečnostních povinností. Materiálně i technologicky vyspělé provedení garantuje bravurní pohlcování nárazů.

Drží a vydrží

Nehrozí možnost sklouznutí, posunutí nebo vypadnutí z chráněných míst nohy. Symetrické chrániče kategoricky odmítají omezení dynamiky a pohybu v totálním herním nasazení. Měkkost a návykové pohodlí po aplikaci na tělo bude bezprostřední konsekvencí. Anatomická adaptabilita sportovního příslušenství na nanesená místo nikdy nebyla samozřejmější.

Jako Jack Eichel

Jack Eichel ve výstroji Bauer Supreme

Věděli jste, že tváří hokejové výstroje Bauer Supreme je mimo jiné Jack Eichel? Vyzkoušejte i další části hokejové výstroje pro silové hráče s oblíbenou střelou golfákem.

Více o Bauer Supreme »

TIP: Zamyslete se nad svým stylem hokeje

Jste spíše hokejista s dynamickým stylem hry a nejčastěji střílíte zápěstím? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Vapor »

Jste spíše hokejista, který střelbu i bruslení rád kombinuje? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Nexus »

Široký záběr poskytované ochrany

Obsahuje zázračné prvky a vyspělé technologické vlastnosti. Řeč je o tlumících a ochranných pěnách vyskytujících se na zásadních místech chráničů. Lýtka, kolena a klouby nyní obstojí v každé herní situaci, nebezpečných, osobních i extrémně kontaktních soubojích s protihráči. Odolají tvrdému a agresivnímu pojetí hry a dostojí nejlepší pověsti, která výbavu předchází.

Hledáte také lokty a ramena pro nejmenší? Mrkněte na výhodný set chráničů Bauer Supreme S170 Yth.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč