Holeně Bauer Supreme S170 SR

Akce

-42 %

 

1 489 s DPH Běžná cena: 2 549 Kč

Dostupnost

E-shop: do 3 dnů

Prodejna Brno: do 5 dnů

Prodejna Praha: do 6 dnů

Velikost (palce) 17 palců

Hodnocení:
Hodnocení 100%
Objednací číslo:
50953
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Holeně Bauer Supreme S170 SR https://www.bauer.cz/img/produkty/med/260/260183-holene-bauer-supreme-s170-sr-2017-50953m.jpg Holeně Bauer Supreme S170 SR 2017 jsou nejlepší možnou ochranou holení juniorských hokejových poloprofesionálů.
1489 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Jak vybrat velikost?

Průměrné hodnocení 100.00 % 100%

  • 5 Hvězdiček
  • 4 Hvězdičky
  • 3 Hvězdičky
  • 2 Hvězdičky
  • 1 Hvězdička

42 zakazníků již zakoupilo

100 % zákazníků doporučuje

Hodnotili 2 uživatelé

Holeně Bauer Supreme S170 SR 2017 poskytují bohatý servis amatérským a poloprofesionálním seniorským hráčům ledního hokeje.

Opanuje souboje, předejde úrazům

Pozvednou bezpečnost dolní končetiny do maximálních hodnot. Vytváří spolehlivou a neomezující oporu, ochranu a funkční službu bruslařům s hokejkou i bez ní. Zasadí o podporu pohybové dovednosti nad rámec bezpečnostních povinností. Materiálně i technologicky vyspělé provedení garantuje bravurní pohlcování nárazů.

Drží a vydrží

Nehrozí možnost sklouznutí, posunutí nebo vypadnutí z chráněných míst nohy. Symetrické chrániče kategoricky odmítají omezení dynamiky a pohybu v totálním herním nasazení. Měkkost a návykové pohodlí po aplikaci na tělo budou bezprostřední konsekvencí. Anatomická adaptabilita sportovního příslušenství na nanesená místa nikdy nebyla přirozenější.

Jako Jack Eichel

Jack Eichel ve výstroji Bauer Supreme

Věděli jste, že tváří hokejové výstroje Bauer Supreme je mimo jiné Jack Eichel? Vyzkoušejte i další části hokejové výstroje pro silové hráče s oblíbenou střelou golfákem.

Více o Bauer Supreme »

TIP: Zamyslete se nad svým stylem hokeje

Jste spíše hokejista s dynamickým stylem hry a nejčastěji střílíte zápěstím? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Vapor »

Jste spíše hokejista, který střelbu i bruslení rád kombinuje? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Nexus »

Široký záběr poskytované ochrany

Obsahuje zázračné prvky a vyspělé technologické vlastnosti. Řeč je o tlumících a ochranných pěnách vyskytujících se na zásadních místech chráničů. Lýtka, kolena a klouby nyní obstojí v každé herní situaci, nebezpečných, osobních i extrémně kontaktních soubojích s protihráči. Odolají tvrdému a agresivnímu pojetí hry a dostojí nejlepší pověsti, která výbavu předchází.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč