Holeně Bauer Supreme S170 Junior

AkceVýprodej

-31 %

 

1 379 s DPH Běžná cena: 1 999 Kč

Dostupnost

Aktuální skladovou dostupnost zjistíte výběrem konkrétní vlastnosti.

Hodnocení:
Hodnocení
Objednací číslo:
50954
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Holeně Bauer Supreme S170 Junior https://www.bauer.cz/img/produkty/med/260/260185-holene-bauer-supreme-s170-junior-2017-50953m.jpg Holeně Bauer Supreme S170 Junior 2017 jsou nejlepší možnou ochranou holení juniorských hokejových (polo)profesionálů.
1379 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Jak vybrat velikost?

Holeně Bauer Supreme S170 Junior 2017 poskytují bohatý servis elitním juniorským hráčům ledního hokeje.

Základní vlastnosti

  • Koleno: vstřikovaný tvrdý chránič
  • Holeň: tepelně tvarovaný a žebrovaný chránič
  • Lýtko: MD pěna
  • Stehno: MD pěna

Opanuje souboje, předejde úrazům

Pozvednou bezpečnost dolní končetiny do maximálních hodnot. Vytváří spolehlivou a neomezující oporu, ochranu a funkční službu bruslařům s hokejkou i bez ní. Zasadí o podporu pohybové dovednosti nad rámec bezpečnostních povinností. Materiálně i technologicky vyspělé provedení garantuje bravurní pohlcování nárazů.

Jako Jack Eichel

Jack Eichel ve výstroji Bauer Supreme

Věděli jste, že tváří hokejové výstroje Bauer Supreme je mimo jiné Jack Eichel? Vyzkoušejte i další části hokejové výstroje pro silové hráče s oblíbenou střelou golfákem.

Více o Bauer Supreme »

TIP: Zamyslete se nad svým stylem hokeje

Jste spíše hokejista s dynamickým stylem hry a nejčastěji střílíte zápěstím? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Vapor »

Jste spíše hokejista, který střelbu i bruslení rád kombinuje? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Nexus »

Drží a vydrží

Nehrozí možnost sklouznutí, posunutí nebo vypadnutí z chráněných míst nohy. Symetrické chrániče kategoricky odmítají omezení dynamiky a pohybu v totálním herním nasazení. Měkkost a návykové pohodlí po aplikaci na tělo bude bezprostřední konsekvencí. Anatomická adaptabilita sportovního příslušenství na nanesená místo nikdy nebyla samozřejmější.

Široký záběr poskytované ochrany

Obsahuje zázračné prvky a vyspělé technologické vlastnosti. Řeč je o tlumících a ochranných pěnách vyskytujících se na zásadních místech chráničů. Lýtka, kolena a klouby nyní obstojí v každé herní situaci, nebezpečných, osobních i extrémně kontaktních soubojích s protihráči. Odolají tvrdému a agresivnímu pojetí hry a dostojí nejlepší pověsti, která výbavu předchází.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč