Holeně Bauer Official's SR

Novinka

-15 %

 

1 529 s DPH Běžná cena: 1 799 Kč

Dostupnost

E-shop: do 2 dnů

Prodejna Brno: do 4 dnů

Prodejna Praha: do 5 dnů

Velikost (palce) 13 palců

Hodnocení:
Hodnocení
Objednací číslo:
50987
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Holeně Bauer Official's SR https://www.bauer.cz/img/produkty/med/264/264124-holene-bauer-official-s-sr-m.jpg Holeně Bauer Official's SR poskytnou hokejovým rozhodčím spolehlivou ochranu dolní části končetiny a skvělé pohodlí.
1529 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Holeně Bauer Official's SR jsou speciálně vyvinuté pro potřeby hokejových rozhodčích, kterým přinesou spolehlivou ochranu při případném střetu s pukem či pádu na led. Kvalitní technologie materiálu nabízí skvělé pohodlí během náročného výkonu. Jedná se o novinku pro rok 2017.

Základní vlastnosti:

  • Dostatečná ochrana dolní části končetiny
  • Odnímatelný chránič části stehna
  • Materiál dokonale odvádí pot
  • Spolehlivé upínání pomocí dvěma páskům

Spolehlivá ochrana

Holenní kost drží v bezpečí tvarovaný polyethylenový (PE) klobouk, který ztlumí případný zásah pukem. Kolenní kloub chrání vstřikovaný PE klobouk, který snižuje riziko zranění při tvrdém nárazu na led. Odnímatelné polstrování, které příjemně zabalí lýtkový sval. I dolní část stehna má svou ochranu v podobě odnímatelného chrániče s popruhem.

Skvělé pohodlí

Střih chrániče nabídne rozhodčím svobodný pohyb po ledě. Pružný materiál v oblasti kolenního kloubu umožní snadné ohýbání nohy a zvýší výborné tlumení při pádu. Chránič zůstane při každém pohybu na svém místě díky dvěma elastickým páskům

Buďte ve své kůži

Výstelka je opatřená technologii 37.5™ . Ta opravdu rychle odpařuje pot a suší tkaninu. Udržuje tělo v tělesné teplotě i při největší námaze. Nezapotíte se a nepřehřejete se. Chrániče s technologií 37.5™ se chovají jako vaše druhá kůže.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč