Hokejka Bauer Vapor X600 Lite GLOSS-S18 Yth

AkceDoprava zdarma

-22 %

 

1 249 s DPH Běžná cena: 1 599 Kč

Dostupnost

E-shop: do 2 dnů

Prodejna Brno: do 4 dnů

Prodejna Praha: do 5 dnů

zahnutí čepele P92 (Matthews) pravá ruka dol

Hodnocení:
Hodnocení 100%
Objednací číslo:
55009
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Hokejka Bauer Vapor X600 Lite GLOSS-S18 Yth https://www.bauer.cz/img/produkty/med/281/281712-hokejka-bauer-vapor-x600-lite-gloss-s18-yth-m.jpg Hokejka Bauer Vapor X600 Lite GLOSS-S18 Yth je základní model kompozitové hokejky z nové řady Vapor pro malé hokejisty
1249 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Jak vybrat hokejku?

Hokejka Bauer Vapor X600 Lite Grip-S18 Junior je stylová hůl určená mladým nadějím, pro které už je dřevěná hůl limitujícím faktorem pro lepší výkony, ale zároveň si udržuje cenovou dostupnost. Model je novinkou pro sezonu 2018/2019. Oproti minulému modelu je mírně odlehčená, což přináší lepší ovladatelnost a rychlejší střelu.

Vylepšená konstrukce

Výrobci použili novou konstrukci a materiál, hůl je tedy maximálně kvalitní a odolná. Nemusíte se tak bát její nízké životnosti.

Podpoří při střele

Díky propracované konstrukci hokejka stoprocentně podpoří vaše střely i přihrávky. Posílená část v oblasti krčku zpevňuje přechod mezi shaftem a čepelí, což zabraňuje kroucení čepele při střele. Menší hmotnost dá vyniknout vašim technickým schopnostem.

Jako Patrick Kane

Patrick Kane ve výstroji Bauer Vapor

Věděli jste, že tváří hokejové výstroje Bauer Vapor je Patrick Kane? Vyzkoušejte i další části hokejové výstroje pro dynamické hráče s oblíbenou střelou zápěstím.

Více o Bauer Vapor »

TIP: Zamyslete se nad svým stylem hokeje

Preferujete spíše silový styl hokeje a vaše oblíbená střela je rána golfákem od modré? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Supreme »

Jste spíše hokejista, který střelbu i bruslení rád kombinuje? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Nexus »

Jistota na hokejce

Tvar čepele vám pak dodá jistotu při vedení kotouče. Pěna, kterou je čepel vyztužena, tlumí nárazy a puk tak neodskakuje od hole.

Bauer Micro Feel II

Lepší držení a snadnější dribling

Hokejka nabízí nový tvar shaftu Micro Feel II, která se díky zaobleným hranám a dvojitému vydutí profilu shaftu výborně drží a usnadňuje tak driblování a kontrolu nad pukem.

 

Nechytatelné bomby

Technologie Pure Shot Blade Profile vytváří ideální spojení shaftu a čepele hokejky. Při střele směřuje vždy kolmo k vytyčenému cíli. Tato vlastnost je základním předpokladem nechytatelné a přesné rány.

Flex hokejky je ve variantě Yth je 42.

Délka hole od konce po patku je 117 cm, celková délka hole je 130 cm.

Zahnutí Bauer P92

Mírně zahnutá čepel s oblou špičkou jako stvořená pro přesné střely a precizní přihrávky. Je vhodná také pro tečování střel před brankou a střely backhandem.

Bauer P92

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč