Hokejka Bauer Prodigy S16 97 cm Yth

Novinka

-16 %

 

1 299 s DPH Běžná cena: 1 549 Kč

Dostupnost

E-shop: POSLEDNÍ KUS

Prodejna Brno: zítra

Prodejna Praha: zítra

zahnutí čepele P92 (Matthews) pravá ruka dol

Hodnocení:
Hodnocení
Objednací číslo:
39353
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Hokejka Bauer Prodigy S16 97 cm Yth https://www.bauer.cz/img/produkty/med/188/188809-hokejka-bauer-prodigy-s16-97-cm-yth-m.jpg Hokejka Bauer Prodigy 97 cm žák je kvalitní hokejka, která je svými vlastnostmi ideální pro začínající hráče žákovských kategorií. Kvalitní konstrukce z odolného a lehkého kompozitu se zaoblenými hranami a optimalizovaný profil čepele pro přesnější střely.
1299 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Jak vybrat stranu a typ zahnutí hokejky?

Hokejka Bauer Prodigy 97 cm žák je kvalitní hokejka, která je svými vlastnostmi ideální pro začínající hráče žákovských kategorií. Kvalitní konstrukce z odolného a lehkého kompozitu se zaoblenými hranami a optimalizovaný profil čepele pro přesnější střely.

Hokejka má optimálně tvarované hrany, její propracovaný design napomáhá pohodlnému a jistému usazení v rukavici. Nedochází k nechtěnému prokluzování či posouvání hole během hry.

Profil shaftu je vyroben z kompozitového materiálu, který zaručuje perfektní odolnost a pevnost hole skloubenou s dokonalou pružností a razantností.

Uvnitř čepele je prvotřídní PU jádro, které se vyznačuje vysokou odolností a zároveň dokáže daleko lépe filtrovat vibrace při střetu hokejky s pukem. Zároveň je výrazně redukováno odchýlení čepele během střely, stejně tak její zkroucení.

Hokejku dodáváme v parádní černo-zlato-bílé barvě s tvrdostí shaftu flex 30 v zahnutí P92.

Zahnutí Bauer P92

Mírně zahnutá čepel s oblou špičkou jako stvořená pro precizní přihrávky. Je vhodná také pro tečování střel před brankou a střely backhandem.

Bauer P92

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč