Hokejka Bauer Nexus N2900 Grip SR

AkceVýprodejDoprava zdarma

-21 %

 

3 649 s DPH Běžná cena: 4 599 Kč

Dostupnost

Aktuální skladovou dostupnost zjistíte výběrem konkrétní vlastnosti.

Hodnocení:
Hodnocení 100%
Objednací číslo:
57438
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Hokejka Bauer Nexus N2900 Grip SR https://www.bauer.cz/img/produkty/med/300/300322-hokejka-bauer-nexus-n2900-griptac-sr-57438m.jpg Hokejka Bauer Nexus N2900 Griptac SR skvěle poslouží poloprofesionálním hráčům i náročným hobíkům.
3649 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Jak vybrat hokejku?

Hokejka Bauer Nexus N2900 Griptac SR je nástupcem oblíbeného modelu Nexus N8000. Nový model je s hmotností 440 g ještě o něco lehčí a přináší nové technologie. Ocení ji především profi hráči z nižších soutěží, ale jistě si najde své majitele i mezi nejnáročnějšími hobby hráči.

Jako David Pastrňák

David Pastrňák ve výstroji Bauer Nexus

Věděli jste, že tváří hokejové výstroje Bauer Nexus je mimo jiné David Pastrňák? Vyzkoušejte i další části hokejové výstroje pro hráče, kteří střelbu i bruslení rádi kombinují.

Více o Bauer Nexus »

TIP: Zamyslete se nad svým stylem hokeje

Jste spíše hokejista s dynamickým stylem hry a nejčastěji střílíte zápěstím? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Vapor »

Preferujete spíše silový styl hokeje a vaše oblíbená střela je rána golfákem od modré? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji Bauer Supreme »

Specifika hokejek z řady Bauer Nexus

Hokejky Bauer Nexus se vyznačují konkávním tvarem shaftu, ostřejšími hranami a užšími boky.

Shaft je nejtužší ve své střední části a její horní a spodní části jsou flexibilnější. V praxi tyto vlastnosti přináší rychlou střelbu zápěstím i příklepem.

 

Tvrdá střelba golfákem i zápěstím

Hokejky s tzv. Mid-Kick technology jsou díky bodu ohybu ve střední části hole připraveny vyslat dělovou ránu při každé příležitosti.

Větší životnost hokejky

Hokejka je obalená patentovaným BimaX 3K karbonem, který zaručuje vysokou odolnost a životnost čepele.

Snadnější střelba

Technologie Easy Load Taper Technology umožní snadnější střelbu z každé pozice, gólmani soupeřů vás budou nenávidět.

Lehoučká a vyvážená čepel

Čepel s technologií Aero Foam 1 přináší skvělý balanc a stabilitu při zachování nízké hmotnosti. To oceníte hlavně při zpracování puku a střelbě.

Lehká a odolná čepel

Nová technologie Max Balance přináší vyztužené hrany pomocí uhlíkových vláken. Ta snižují váhu čepele, aniž by byla ohrožena její odolnost.

Nechytatelné bomby

Technologie Pure Shot Blade Profile vytváří ideální spojení shaftu a čepele hokejky. Při střele směřuje vždy kolmo k vytyčenému cíli. Tato vlastnost je základním předpokladem nechytatelné a přesné rány.

Výborný pocit při hře

Shaft je s čepelí spojen pomocí technologie High Performance Mold, která přináší pocit, který normálně zažíváme pouze u těch nejdražších jednodílných hokejek.

Základní parametry

Délka hole od konce po patku je 152 cm. Celková délka hole je 166 cm. Tvrdost hokejky zvolte dle svých tělesných proporcí z variant 77, 87 a 102 flex. A co se týče čepele, zvolíte si z oblíbených zahnutí P28, P88 a P92.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč