Helma Bauer RE-AKT 95

Doprava zdarma

-15 %

 

černá modrá bílá červená tmavě modrá

3 899 s DPH Běžná cena: 4 599 Kč

Dostupnost

Aktuální skladovou dostupnost zjistíte výběrem konkrétní vlastnosti.

Hodnocení:
Hodnocení
Objednací číslo:
57905
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Helma Bauer RE-AKT 95 https://www.bauer.cz/img/produkty/med/300/300081-helma-bauer-re-akt-95-57905m.jpg Helma Bauer RE-AKT 95 je vybavena nejnovějšími technologiemi pro dokonalou ochranu a pohodlí při zachování nízké hmotnosti.
3899 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Jak vybrat velikost helmy?

Hokejová helma Bauer RE-AKT 95 je profesionální model helmy od značky Bauer za rozumnou cenu. Přilba pro kulatější tvar hlavy je vybavená technologiemi pro dokonalou ochranu a pohodlí při zachování nízké hmotnosti. Helma pro náročné profesionální hráče má velmi propracovaný systém odvětrávání s pěnovou výstelkou.

Hlava v celku

Výstelka Bauer VTX zajistí tlumení nárazů do hlavy. Můžete se tak bez obav pustit do osobního souboje i s tím nejtvrdším hráčem soupeře.

Nikde netlačí, dobře sedí

Technologie Suspend-Tech s revoluční výstelkou se postará o měkké a příjemné zázemí v místě styku hlavy se spodní částí helmy.

Účinné tlumení nárazů

Značka Bauer nabízí v tomto modelu exkluzivní materiál Bauer PORON® XRD™, který dokáže pohltit energii nárazu. Super lehký a odolný materiál okamžitě pohltí i ve vysoké rychlosti energii vzniklou nárazem. Materiál je vložen na nejvíce exponovaných místech mezi dvěma vrstvami pěnových materiálů, které s touto technologií poskytují vynikající absorpci nárazu.

Bauer Poron XRD

Dokonalé odvětrávání

Materiál výstelky tvoří jemná paměťová pěna, která dobře odvádí vlhkost a zanechává pocit sucha. Vnitřní výstelka má antibakteriální úpravu. V přední části helmy a v oblasti týlu se nachází mnoho ventilačních otvorů. Helma má zvýšenou schopnost udržet hlavu chladnou a odvádět včas přebytečnou vlhkost směrem ven.

Ochrana uší

Oblast ucha je chráněna silným průhledným plastem, který je z vnitřní strany obložen ergonomickými chrániči. Nikde netlačí a nesnižují schopnost vnímat hru.

Snadné a spolehlivé zapínání

Snadně přizpůsobitelný pásek pod bradou dobře drží i po tvrdém nárazu. Pružinovým zámkem pak zajistíte přilbu v zadní části tak, aby seděla přesně na vaši hlavu.

Schváleno mezinárodní federací ledního hokeje

IIHF.comVybavení splňuje přísné kvalitativní a bezpečnostní normy. Získalo certifikát IIHF a můžete ho používat na všech soutěžích, včetně mezinárodních.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč