Helma Bauer RE-AKT 200

Doprava zdarma

-14 %

 

černá modrá bílá červená tmavě modrá

5 399 s DPH Běžná cena: 6 299 Kč

Dostupnost

Aktuální skladovou dostupnost zjistíte výběrem konkrétní vlastnosti.

Hodnocení:
Hodnocení
Objednací číslo:
50874
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Helma Bauer RE-AKT 200 https://www.bauer.cz/img/produkty/med/260/260311-helma-bauer-re-akt-200-50874m.jpg Helma Bauer RE-AKT 200 je profesionální výstroj vyspělých hokejových hráčů. Nepřipustí zranění a úrazy hlavy.
5399 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Jak vybrat velikost helmy?

Helma Bauer RE-AKT 200 hledá majitele z řad (polo)profesionálních ledních hokejistů. Přináší maximální pohodlí a komfort během celého průběhu hry.

Hlavně na hlavě

Velikost helmy není omezením pro rozměry hlav nevyhovujících velikostí. Pokrývku hlavy ochranného charakteru nyní můžete nastavit jednoduše a velmi prakticky. Spolehlivě se adaptuje na hlavu každého nositele, kde se díky vychytaným vlastnostem dokonale usadí a přizpůsobí. Je extrémně lehká, ale zároveň odolná.

Pod helmou znamená pod ochranou

Eliminuje otřesy, skvěle pohlcuje a tlumí nárazy po soubojích, dopadech a i pádech. Hlava bude vždy uchráněna zdravotním peripetiím a návštěvám tuzemských nemocnic. Geniální technologie MICROBAN zamezí vytváření plísní v útrobách helmy a vylučuje možnost přístupu nepříjemnému zápachu.

Nástroj oázy

Naprostou samozřejmostí a standardem se stává důmyslný systém ventilace poskytující kýžený přísun vzduchu. Nepřipouští pocení a dovoluje nulovou toleranci jeho výskytu. Technologie Suspend-Tech s revoluční výstelkou se postará o měkké a příjemné zázemí v místě styku hlavy se spodní částí helmy.

Účinné tlumení nárazů

Značka Bauer nabízí v tomto modelu exkluzivní materiál Bauer PORON® XRD™, který dokáže pohltit energii nárazu. Super lehký a odolný materiál okamžitě pohltí i ve vysoké rychlosti energii vzniklou nárazem. Materiál je vložen na nejvíce exponovaných místech mezi dvěma vrstvami pěnových materiálů, které s touto technologií poskytují vynikající absorpci nárazu.

Bauer Poron XRD

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč