Dvojdílné ribano Kappa 4Skin Functional Man SR

AkceNovinka

-15 %

 

749 s DPH Běžná cena: 878 Kč

Dostupnost

Aktuální skladovou dostupnost zjistíte výběrem konkrétní vlastnosti.

Hodnocení:
Hodnocení
Objednací číslo:
64745
Výrobce:
Kappa

Porovnat

Dvojdílné ribano Kappa 4Skin Functional Man SR https://www.bauer.cz/img/produkty/med/327/327971-dvojdilne-ribano-kappa-4skin-functional-man-sr-64745m.jpg Funkční dvojdílné ribano Kappa je vhodné na jakýkoli sport, zajistí komfort a spolehlivě udrží stálou tělesnou teplotu.
749 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Dvojdílné ribano Kappa 4Skin Functional Man SR nabízí maximální komfort při jakémkoliv venkovním sportu. Komplet se skládá z trika s dlouhým rukávem a kalhot, které zásluhou technologické tkaniny budou bezpečně udržovat vaši tělesnou teplotu i v případě tepelných výkyvů. Našli jste parťáka na dlouhou etapu, protože prošité ploché švy zajistí větší pevnost a pohodlí.

Základní vlastnosti:

  • Technologická tkanina udržuje stálou tělesnou teplotu
  • Větší pevnost a pohodlí zajistí prošité ploché švy
  • Příjemný pocit přináší materiál 100% polyester
  • Parťák na turistiku, běh, fotbal, tenis, kolo nebo i hokej

Kamarád pro všechno

Správná volba spodní vrstvy během sportovních výkonů je důležitější, než si myslíte. Abyste předvaděli skvělé výkony, musíte být neustále v té ideální teplotě. Triko s jednoduchým černým designem nabízí spolehlivou společnost při jakémkoliv druhu sportu. Dokonale se o postará o váš komfort při běhu, fotbalu, tenise, na kole nebo i na ledě.

Nic vás nerozptýlí

Krokový klínek s rozparkem v místě rozkroku vám umožní natáhnout nohy nejvíc, co jen budete moct. Kalhoty nebudou nikomu padat, ani se nikde ohrnovat, protože vybrat si můžete hned z několika velikostí. Navíc se dokonale přizpůsobí vaší šířce pasu díky elastickému lemu.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč