Brankářské kalhoty Bauer Vapor X900 SR

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Brankářské kalhoty Bauer Vapor X900 SRPopis

d

Brankářské kalhoty Bauer Vapor X900 SR z kolekce pro sezonu 2017/2018 jsou dobrou volbou pro hráče seniorských soutěží, kteří hledají jistotu bezpečí. Kalhoty poskytují maximální ochranu ve všech ohrožených místech, ale zároveň umožňují brankářům rychlý pohyb

Dokonalá ochrana

Kalhoty dokonale chrání každé ohrožené místo, jako jsou oblasti stehen, třísel, hýždí, ledvin, páteře a nižší část břicha. Propracovaná oblast pasu poskytuje maximální komfort při hře. Nad koleny je umístěn chránič, který se dá v případě potřeby vysunout nebo naopak schovat.

Snadný pohyb

Kalhoty jsou objemné a poskytují maximální ochranu, ale také svým materiálem umožňují brankářům provádět hbité a rychlé zákroky. Kalhoty Bauer Vapor X900 přináší brankářům spolehlivou stabilitu. Zaoblený stehenní design pomůže k dobrému pohybu v brankovišti.

Odvod vlhkosti a antibakteriální úprava

Na výrobu výstelky byl použit kvalitní materiál Bauer Thermo Max. Výstelka je velmi měkká a příjemná na dotek. Svým složením účinně odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu. Výstelka má antibakteriální úpravu, která působí preventivně proti vzniku nežádoucích bakterií a redukuje tvorbu zápachu.

Dokonale se přizpůsobí

Nový systém Bauer Extension Fit System umožní prodloužení délky kalhot. Hráč si může pouhým přecvaknutím knoflíků během chvíle přizpůsobit délku kalhot podle své potřeby. Sami si zvolíte podmínky, které vám vyhovují, a tak si zajistíte skvělé pohodlí během každého zápasu.

Spolehlivé zapínání

Systém stahování a utahování pasu je velmi jednoduchý a důkladný. Kalhoty pomocí nastavitelného pásového systému upevníte snadno a rychle. Výstroj tak perfektně drží a nestahuje se. Pásek se při hraní nepovoluje.

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

Bauer Vapor

Hokejová výstroj Bauer Vapor je jasnou volbou pro všechny hokejové kanonýry, kteří se chtějí stát nejlepším střelcem týmu. Proč by jinak Bauer Vapor nosil Patrick Kane nebo Patrik Laine?

Gatorade

Nápoje a doplňky stravy od firmy Gatorade jsou vyvíjeny pro maximální výkon při každé sportovní aktivitě.


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč