Brankářské kalhoty Bauer Vapor X900 SR

AkceVýprodejDoprava zdarma

-35 %

 

4 249 s DPH Běžná cena: 6 549 Kč

Dostupnost

Aktuální skladovou dostupnost zjistíte výběrem konkrétní vlastnosti.

Hodnocení:
Hodnocení
Objednací číslo:
51108
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Brankářské kalhoty Bauer Vapor X900 SR https://www.bauer.cz/img/produkty/med/256/256197-brankarske-kalhoty-bauer-vapor-x900-sr-51108m.jpg Brankářské kalhoty jsou určeny pro seniorské soutěže, které skvěle padnou a dokonale chrání ohrožená místa.
4249 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Brankářské kalhoty Bauer Vapor X900 SR z kolekce pro sezonu 2017/2018 jsou dobrou volbou pro hráče seniorských soutěží, kteří hledají jistotu bezpečí. Kalhoty poskytují maximální ochranu ve všech ohrožených místech, ale zároveň umožňují brankářům rychlý pohyb

Dokonalá ochrana

Kalhoty dokonale chrání každé ohrožené místo, jako jsou oblasti stehen, třísel, hýždí, ledvin, páteře a nižší část břicha. Propracovaná oblast pasu poskytuje maximální komfort při hře. Nad koleny je umístěn chránič, který se dá v případě potřeby vysunout nebo naopak schovat.

Snadný pohyb

Kalhoty jsou objemné a poskytují maximální ochranu, ale také svým materiálem umožňují brankářům provádět hbité a rychlé zákroky. Kalhoty Bauer Vapor X900 přináší brankářům spolehlivou stabilitu. Zaoblený stehenní design pomůže k dobrému pohybu v brankovišti.

Odvod vlhkosti a antibakteriální úprava

Na výrobu výstelky byl použit kvalitní materiál Bauer Thermo Max. Výstelka je velmi měkká a příjemná na dotek. Svým složením účinně odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu. Výstelka má antibakteriální úpravu, která působí preventivně proti vzniku nežádoucích bakterií a redukuje tvorbu zápachu.

Dokonale se přizpůsobí

Nový systém Bauer Extension Fit System umožní prodloužení délky kalhot. Hráč si může pouhým přecvaknutím knoflíků během chvíle přizpůsobit délku kalhot podle své potřeby. Sami si zvolíte podmínky, které vám vyhovují, a tak si zajistíte skvělé pohodlí během každého zápasu.

Spolehlivé zapínání

Systém stahování a utahování pasu je velmi jednoduchý a důkladný. Kalhoty pomocí nastavitelného pásového systému upevníte snadno a rychle. Výstroj tak perfektně drží a nestahuje se. Pásek se při hraní nepovoluje.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč