Brankářské kalhoty Bauer Vapor 1X SR

AkceVýprodejDoprava zdarma

-32 %

 

6 299 s DPH Běžná cena: 9 299 Kč

Dostupnost

E-shop: POSLEDNÍ KUS

Prodejna Brno: 23.4.

Prodejna Praha: 24.4.

velikost XL

Hodnocení:
Hodnocení
Objednací číslo:
51111
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Brankářské kalhoty Bauer Vapor 1X SR https://www.bauer.cz/img/produkty/med/256/256195-brankarske-kalhoty-bauer-vapor-1x-sr-51111m.jpg Brankářské kalhoty Bauer Vapor 1X SR poskytují profesionálním brankářům maximální ochranu, snadný pohyb a skvělé pohodlí během zápasu.
6299 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Brankářské kalhoty Bauer Vapor 1X SR z kolekce pro sezonu 2017/2018 jsou ideální volbou pro hokejové brankáře na profesionální úrovni, kteří hledají absolutní jistotu ochrany. Materiály kalhot poskytují skvělé pohodlí a příjemný pocit i během náročných zápasů.

Dokonalé ochranné vlastnosti

V oblasti výstroje získává hráč vynikající ochranu zásluhou technologie Aerolite, která spolehlivě chrání důležité orgány lidského těla. Navíc snižuje celkovou hmotnost výstroje, a to jistě ocení každý hráč.

Zvýšená ochrana

Materiál Curv composite poskytuje po celé své ploše maximální ochranu před tvrdými střelami, nárazy do mantinelu i případným seknutím hokejky. Technologie od značky Bauer ubírá výstroji na hmotnosti, ale naopak účinnost ochrany zvyšuje. Hokejista jistě ocení každý gram z celkové váhy dolů.

Vysoký komfort

Nová prodyšná látka společně s technologií Bauer 37,5 zrychluje odpařování vzduchu. Kalhoty tak rychleji schnou a jsou připravené na další zápas během chvíle. Kalhoty Vapor 1X přináší brankářům spolehlivou stabilitu a svým pružným materiálem umožňuje provádět hbité a rychlé zákroky.

Buďte ve své kůži

Výstelka je opatřená technologii 37.5™ . Ta opravdu rychle odpařuje pot a suší tkaninu. Udržuje tělo v tělesné teplotě i při největší námaze. Nezapotíte se a nepřehřejete se. Chrániče s technologií 37.5™ se chovají jako vaše druhá kůže.

Spolehlivé nastavení

Nastavitelný pásový systém upevníte snadno a rychle. Tím zajistíte, že kalhoty budou spolehlivě držet tak, jak mají. 

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč