Brankářské kalhoty Bauer Vapor 1X SR

NovinkaDoprava zdarma

-15 %

 

7 899 Kč s DPH Běžná cena: 9 299 Kč

Dostupnost

Aktuální skladovou dostupnost zjistíte výběrem konkrétní vlastnosti.

Hodnocení:
Hodnocení
Objednací číslo:
51111
Výrobce:
Bauer

Porovnat Vytisknout

Brankářské kalhoty Bauer Vapor 1X SR https://www.bauer.cz/img/produkty/med/256/256195-brankarske-kalhoty-bauer-vapor-1x-sr-51111m.jpg Brankářské kalhoty Bauer Vapor 1X SR poskytují profesionálním brankářům maximální ochranu, snadný pohyb a skvělé pohodlí během zápasu.
7899 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Brankářské kalhoty Bauer Vapor 1X SR z kolekce pro sezonu 2017/2018 jsou ideální volbou pro hokejové brankáře na profesionální úrovni, kteří hledají absolutní jistotu ochrany. Materiály kalhot poskytují skvělé pohodlí a příjemný pocit i během náročných zápasů.

Dokonalé ochranné vlastnosti

V oblasti výstroje získává hráč vynikající ochranu zásluhou technologie Aerolite, která spolehlivě chrání důležité orgány lidského těla. Navíc snižuje celkovou hmotnost výstroje, a to jistě ocení každý hráč.

Zvýšená ochrana

Materiál Curv composite poskytuje po celé své ploše maximální ochranu před tvrdými střelami nebo případným seknutím hokejky. Technologie od značky Bauer ubírá výstroji na hmotnosti, ale naopak účinnost ochrany zvyšuje. Hokejista jistě ocení každý gram z celkové váhy dolů.

Vysoký komfort

Nová prodyšná látka společně s technologií Bauer 37,5 zrychluje odpařování vzduchu. Kalhoty tak rychleji schnou a jsou připravené na další zápas během chvíle. Kalhoty Vapor 1X přináší brankářům spolehlivou stabilitu a svým pružným materiálem umožňuje provádět hbité a rychlé zákroky.

Buďte ve své kůži

Výstelka je opatřená technologii 37.5™ . Ta opravdu rychle odpařuje pot a suší tkaninu. Udržuje tělo v tělesné teplotě i při největší námaze. Nezapotíte se a nepřehřejete se. Chrániče s technologií 37.5™ se chovají jako vaše druhá kůže.

Spolehlivé nastavení

Nastavitelný pásový systém upevníte snadno a rychle. Tím zajistíte, že kalhoty budou spolehlivě držet tak, jak mají. 

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč