Brankářská vesta Bauer Vapor 1X SR

NovinkaDoprava zdarma

-11 %

 

11 599 Kč s DPH Běžná cena: 12 999 Kč

Dostupnost

E-shop: POSLEDNÍ KUS

Prodejna Brno: zítra

Prodejna Praha: 23.10.

velikost L

Hodnocení:
Hodnocení
Objednací číslo:
51106
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Brankářská vesta Bauer Vapor 1X SR https://www.bauer.cz/img/produkty/med/256/256201-brankarska-vesta-bauer-vapor-1x-sr-51106m.jpg Brankářská vesta Bauer Vapor 1X SR svými technologiemi přináší profesionálním brankářům maximální ochranu a skvělé pohodlí.
11599 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Brankářská vesta Bauer Vapor 1X SR je skvělou volbou pro hokejové brankáře, kteří hrají na profesionální úrovni a hledají spolehlivou ochranu před tvrdými střelami. Prodyšný materiál zajistí skvělé pohodlí a s novým designem pro sezonu 2017/2018 se stane spolehlivým andělem strážným každého brankáře.

Zdraví na prvním místě

  • Technologie Curv Composite v oblasti paží
  • Kvalitní technologie Aerolite chrání paže, ramena a hrudník 
  • Přidaná ochrana na zadní straně paže
  • Ledviny spolehlivě udržuje v bezpečí HD pěna

Dokonalé ochranné vlastnosti

Brankář získává vynikající ochranu v oblasti paží, ramen a hrudníku zásluhou technologie Aerolite, která spolehlivě chrání bolestivá místa. Navíc snižuje celkovou hmotnost výstroje, a to jistě ocení každý brankář.

Zvýšená ochrana

Materiál Curv composite poskytuje po celé své ploše maximální ochranu před tvrdými střelami, nárazy do mantinelu i případným seknutím hokejky. Technologie od značky Bauer ubírá výstroji na hmotnosti, ale naopak účinnost ochrany zvyšuje. Hokejista jistě ocení každý gram z celkové váhy dolů.

Dokonalé ochranné vlastnosti

V oblasti výstroje získává hráč vynikající ochranu zásluhou technologie Aerolite, která spolehlivě chrání důležité orgány lidského těla. Navíc snižuje celkovou hmotnost výstroje, a to jistě ocení každý hráč.

Snadný pohyb

Brankář je důležitým členem vítězného týmu a musí předvádět neuvěřitelné zákroky, které mohou týmu pomoci a rozhodnout výsledek utkání. Proto brankář nesmí být ve vestě jako vězeň. Vesta je sice bezpečná a mohutná, ale zároveň v oblasti ramen umožní pružný materiál brankáři snadný pohyb.

Snadné nastavení velikosti

Nemusíte se bát, že by vám někde vesta seděla špatně. Páskový systém Fast Strap umožní brankáři přizpůsobit velikost výstroje podle své potřeby v oblasti hrudi a rukou. Tak zajistíte, že se během zápasu budete cítit pohodlně a můžete se soustředit pouze na svůj výkon.

Vysoký komfort 

Nová prodyšná látka společně s technologií Bauer 37,5 zrychluje odpařování vzduchu. Výstroj po výkonu rychle uschne, a tak jste připravení na další zápas během chvíle.

Buďte ve své kůži

Výstelka je opatřená technologii 37.5™ . Ta opravdu rychle odpařuje pot a suší tkaninu. Udržuje tělo v tělesné teplotě i při největší námaze. Nezapotíte se a nepřehřejete se. Chrániče s technologií 37.5™ se chovají jako vaše druhá kůže.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč