Brankářská hokejka Bauer Vapor X700 Junior

VýprodejDoprava zdarma

-37 %

 

černá červená tmavě modrá

1 889 s DPH Běžná cena: 2 999 Kč

Dostupnost

Aktuální skladovou dostupnost zjistíte výběrem konkrétní vlastnosti.

Hodnocení:
Hodnocení
Objednací číslo:
51091
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Brankářská hokejka Bauer Vapor X700 Junior https://www.bauer.cz/img/produkty/med/259/259812-brankarska-hokejka-bauer-vapor-x700-junior-51091m.jpg Brankářská hokejka Bauer Vapor X700 Junior hledá poloprofesionální juniorské hokejové gólmany. Spolehlivá, odolná, kvalitní.
1889 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Brankářská hokejka Bauer Vapor X700 Junior je model juniorské hole pro poloprofesionální hokejové gólmany.

Od společnosti z kolébky hokeje

Pochází z Kanady. Země javorového listu je národ s bohatou a velmi silně zakořeněnou hokejovou tradicí. Vyrábí výhradně profesionální hokejové produkty. Hokejové nářadí brankářů se pyšní svou lehkostí. Oprávněně si klade nárok pochlubit se dokonalým vyvážením. Nikdy nepokazí rozehrávku a podpoří držení, komplexní technickou zdatnost a herní vybavenost.

Tři punkty a čisté konto pevně v ruce

Samovolně nevyklouzne, ne(z)mění polohu proti vůli majitele na ledě ani ve vzduchu. Za každých okolností bude spolehlivou oporou a nedovolí zradit svého strážce. Na výrobu nezbytné výbavy nedůležitějšího článku hry se použilo jen dřevo nejvyšší kvality. Jinak to snad ani v Kanadě, hokejové baště, nechodí.

Vztyčená hůl vystaví nájezdníkům stopku

Čepel hole je prvotřídně vyztužena a dokonale zaoblena pro neomylné zakončení a přesné nahrávky. Zpevnění zvyšuje odolnost a celkovou životnost. Vrstva výjimečného sklolaminátu potom posiluje a zpevňuje celou konstrukci hole. Pro zesílený cit a optimální vyváženost hokejky povolaní vývojáři vybrali inteligentní pěnu s nízkou hustotou.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč