Betony Bauer Vapor X900 Intermediate

NovinkaDoprava zdarma

-15 %

 

bílá bílo-modrá

19 549 Kč s DPH Běžná cena: 22 999 Kč

Dostupnost

Aktuální skladovou dostupnost zjistíte výběrem konkrétní vlastnosti.

Hodnocení:
Hodnocení 100%
Objednací číslo:
54040
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Betony Bauer Vapor X900 Intermediate https://www.bauer.cz/img/produkty/med/272/272818-betony-bauer-vapor-x900-sr-51071m.jpg Betony Bauer Vapor X900 SR jsou chrániči (polo)profesionálních hokejových brankářů. Kvalitní, odolné, pohodlné.
19549 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Betony Bauer Vapor X900 SR jsou nejlepší možnou ochranou seniorských hokejových brankářů (polo)profesionální úrovně. Po nasazení se skvěle přizpůsobí dolní končetině nositele. Zajistí to konstrukční systém Tapered flex. Jejich nespornou předností je lehkost. Výstroj kategoricky vylučuje znesnadnění pohybu a volnosti brankáře.

Volnost ptačího dravce

Naopak podporuje bezmeznou volnost pohybu, zrychluje reakční dobu a zrychlení při přesunech a zákrocích. Beton se po nasazení ani nehne, odvádí kýženou službu ve smyslu ochrany vás i vaší svatyně. Přítomnost jemné síťoviny a geniální vystýlky Thermo Max zdokonalí ochranu kolen a kloubů. Cortech kožená technologie nepřipustí zranění kolenům a lýtkům. Poskytuje prevenci zdravotním peripetiím.

Vítězství bude na beton(ech)

Vzhledem k přítomnosti jednoduchého a důmyslného zapínání je celý proces aplikace velmi rychlý, nenáročný a pohodlný. Na noze bude držet jako ulitý a zamezuje možnosti vychýlení se z osy umístění, povolení či uvolnění z místa připevnění. Z vnějšku jej tvoří velmi odolný materiál ve formě syntetické kůže s garancí dlouhé životnosti a příslibu kolosální trvanlivosti při pravidelném užívání.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč