Betony Bauer Vapor X700 Junior

AkceVýprodejDoprava zdarma

-32 %

 

bílá bílo-červená bílo-černá bílo-tmavě modrá

8 499 s DPH Běžná cena: 12 499 Kč

Dostupnost

Aktuální skladovou dostupnost zjistíte výběrem konkrétní vlastnosti.

Hodnocení:
Hodnocení
Objednací číslo:
51075
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Betony Bauer Vapor X700 Junior https://www.bauer.cz/img/produkty/med/259/259842-betony-bauer-vapor-x700-junior-51075m.jpg Betony Bauer Vapor X700 Junior jsou špičkovými chrániči amatérských a (polo)profesionálních hokejových brankářů.
8499 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Betony Bauer Vapor X700 Junior jsou nejlepší možnou ochranou juniorských hokejových brankářů (polo)profesionální úrovně. Po nasazení se skvěle přizpůsobí dolní končetině nositele. Zajistí to konstrukční systém Tapered flex. Jejich nespornou předností je lehkost. Výstroj kategoricky vylučuje znesnadnění pohybu a volnosti brankáře.

Volnost ptačího dravce

Naopak podporuje bezmeznou volnost pohybu, zrychluje reakční dobu a zrychlení při přesunech a zákrocích. Beton se po nasazení ani nehne, odvádí kýženou službu ve smyslu ochrany. Přítomnost jemné síťoviny a geniální vystýlky zdokonalí ochranu kolen a kloubů. dokonalé provedení nepřipustí zranění kolenům a lýtkům. Poskytuje prevenci zdravotním peripetiím.

Vítězství bude na beton(ech)

Vzhledem k přítomnosti jednoduchého a důmyslného zapínání je celý proces aplikace velmi rychlý, nenáročný a pohodlný. Na noze bude držet jako ulitý a zamezuje možnosti vychýlení se z osy umístění, povolení či uvolnění z místa připevnění. Z vnějšku jej tvoří velmi odolný materiál ve formě syntetické kůže s garancí dlouhé životnosti a příslibu kolosální trvanlivosti při pravidelném užívání.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč