Betony Bauer Prodigy 3.0 Yth

AkceDoprava zdarma

-29 %

 

3 889 s DPH Běžná cena: 5 499 Kč

Dostupnost

Aktuální skladovou dostupnost zjistíte výběrem konkrétní vlastnosti.

Hodnocení:
Hodnocení
Objednací číslo:
51123
Výrobce:
Bauer

Porovnat

Betony Bauer Prodigy 3.0 Yth https://www.bauer.cz/img/produkty/med/256/256179-betony-bauer-prodigy-3-0-yth-51123m.jpg Betony Bauer Prodigy 3.0 Yth jsou chrániči žákovských hokejových brankářů. Kvalitní, odolné, pohodlné.
3889 CZK New

Vyberte vlastnosti:

Betony Bauer Prodigy 3.0 Yth jsou nejlepší možnou ochranou žákovských hokejových brankářů neelitní úrovně. Po nasazení se skvěle přizpůsobí dolní končetině nositele. Jejich nespornou předností je lehkost. Výstroj kategoricky vylučuje znesnadnění pohybu a volnosti brankáře.

Volnost ptačího dravce

Naopak podporuje bezmeznou volnost pohybu, zrychluje reakční dobu a zrychlení při přesunech a zákrocích. Beton se po nasazení ani nehne, odvádí kýženou službu ve smyslu ochrany. Zdokonalí ochranu kolen a kloubů. Nepřipustí zranění kolenům a lýtkům. Poskytuje prevenci zdravotním peripetiím.

Vítězství bude na beton(ech)

Vzhledem k přítomnosti jednoduchého a důmyslného zapínání je celý proces aplikace velmi rychlý, nenáročný a pohodlný. Na noze bude držet jako ulitý a zamezuje možnosti vychýlení se z osy umístění, povolení či uvolnění z místa připevnění. Z vnějšku jej tvoří velmi odolný materiál ve formě syntetické kůže s garancí dlouhé životnosti a příslibu kolosální trvanlivosti při pravidelném užívání.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč